Świebodzin. Dwubój pożarniczy o Puchar Komendanta Powiatowego PSP.

W poniedziałek 6 czerwca 2005 r. na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się dwubój pożarniczy o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Świebodzinie. Komendę reprezentowali: Baranowski Sławomir, Bekisz Łukasz, Kowalczuk Tomasz, Skrzypczak Paweł, Żywicki Czesław. Bezkonkurencyjni okazali się strażacy z Żagania, którzy w klasyfikacji generalnej zajęli trzy pierwsze miejsca. Najszybszy zawodnik wspiął się na 3. piętro wspinalni w 16,44 sekundy a 100 metrowy tor przeszkód pokonał w czasie 19,31 sekundy. Najlepszy reprezentant świebodzińskich strażaków (Żywicki Czesław) uplasował się na 8 miejscu.

Poniedziałkowe zawody stanowiły część Mistrzostw Województwa Lubuskiego w Sporcie Pożarniczym, których finał odbędzie w piątek 17 czerwca na świebodzińskim stadionie.